http://play.google.com adresinden indirilebilen “Dead Trigger” oyunu oldukça korkunç ve heyecan veren bir oyun. Unity ile yapılmış ve telefonun donanım yeteneklerini zorlayan güzel bir yapım olmuş.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.madfingergames.deadtrigger&hl=tr

dead trigger

Oyunun grafik ve seslerine diyecek yok, fakat PC’de oyun oynamaya alışkın olanlar için hareket ve ateş tuşları çok farklı olduğun için pek kullanışlı değil. Parmaklar terleyince rahatça basılamıyor ve dönmek, kaçmak gibi hareketlerin yerine getirilmesi daha da zorlaşıyor.

Oyunda ilerleme ve silah seçenekleri bir PC oyununda olması gerekenlerle aynı hatta daha da iyi. Hediye puanlar, altın, para, deneyim (level ilerlemesi), her oyunu açtığınız gün tecrübe puanı eklenmesi bağımlılık yapabilir.

Zorlu bölümlerde sağlık (medkit, sargı bezi) ve yeni silah seçenekleri (laser turret, chainsaw…) stratejik davranmaya yönlendiriyor. Her zaman aynı tür zombie saldırmaması, arkadan veya değişik açılardan yerinizde sabit kalamamanız oyun heyecanını katlıyor.

http://madfingergames.com/g_deadtrigger.html adresinden iOS ve Android sürümünü inceleyebilir, videolarını seyredebilirsiniz!

Reklamlar