http://www.filehippo.com/ adresinden indirebileceğiniz küçük bir program ile bilgisayarınızdaki yüklü programların güncelliğini denetleyebilirsiniz.

Daha önceleri  http://download.cnet.com CNET’in TechTracker adlı programını kullanıyordum. Her iki programın sonucu tabii ki aynı şekilde sonuçlanmıyor. Ama gördüğüm kadarı ile FileHippo daha hızlı ve sonuçları görmek için üye girişi istemiyor.

FH’nin güncelleme programında Türkçe desteği olmasa da kullanımı çok kolay, çalıştırdıktan sonra sonuç ekrana bir tarayıcı penceresi içinde geliyor. Programların son sürümleri FH’nin sunucularından hızla indirilebiliyor. Aynı şekilde CNET’in de indirme sunucularının hızı çok iyi diyebilirim.

Google+‘a üye oldum, zayıf bir www.facebook.com taklidine benziyor. Nerede ise aynı şekilde/mantıkta çalışıyor. Arkadaşların dairelere bölünmesi çok büyük bir numara değilmiş gibi geldi bana. Genel olarak yazı, resim, video paylaşmak için kullanılabiliyor. Video sohbet için eklenti indirilmesi gerekiyor. Başka bir yenilik yok galiba…

 

 

Reklamlar