www.download.com da en çok indirilen programlara bakarken, ücretsiz bir online savaş oyunu buldum. Nerede ise aradığım gibi. (counter strike gibi favorim olamadı bir anda)
 
"War Rock" yaklaşık 386 MB. Kurulumu 760 MB yer kaplıyor. Oynanış ve seslendirme orta üstü kalitede. Grafikler de ortalamanın biraz üstü. Bu zamanda daha güzel efektler bekliyoruz.
 
3 ana oyun türü var. 16 – 24 ve 32 kişiyi bulan bölümler var. Küçük haritalarda 8 kişi (4’e 4 kişi) üstü sıkıcı oluyor bence. Büyük haritalarda da tek çareniz helikopter, uçak, bot veya başka bir kara aracı OLABİLİR. gerçekten de bu çok iyi.
 
Tek asker olarak silah seçenekleriniz çok az gelebilir. ama çevredeki ulaşım ve savaş araçları ile de zevkle savaşabilirsiniz. Hala uçak ve helikopter kullanamıyorum. Ama tank ve cip fena değil.
 
Dediğim gibi HL-CS hem oynanış, hem grafik olarak çok daha iyi hala. "War Rock" ise biraz kopya gibi. Adamların haraketleri tam yapılamamış.  Silahların etkileri garip. Nedense karşılıklı olarak ölme ihtimali çok var.
 
Bence hoş vakit geçirmek için iyi bir oyun.
 
Ayrıca çocuklara göre de bir oyunumuz var:
"Stunt Playground"… Fena değil… Bu linkte bir sürü ufak oyun da var…
Reklamlar